استخدام کارشناس رادیولوژی در نیوزلند

کشور زیبا و در عین حال کوچک نیوزلند یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت کاری متخصصان رشته های علوم پزشکی و کادر درمان به شمار می رود. کشور نیوزلند سیستم بهداشت و درمانی تقریبا مشابه نیوزلند دارد که در زمینه ارائه خدمات به بیماران بسیار عالی عمل نموده و برای کارکنان کادر درمان نیز شرایط مناسبی فراهم نموده است. سالهاست نام کلیه رشته های بخش سلامت و بهداشت و درمان از جمله رشته رادیولوژی در میان لیست مشاغل مورد نیاز کشور نیوزلند به چشم می آید و متخصصان این رشته ها می ‌توانند از این فرصت استفاده کرده و از شرایط مناسب بازار کار نیوزلند برای رشته های بخش سلامت برخوردار شوند. میانگین درآمد کارکنان بخش سلامت نیز در کشور نیوزلند رقم بسیار مناسبی است و به همین علت است که متخصصان رشته‌هایی همچنین رادیولوژی، نیوزلند را یکی از بهترین گزینه ها برای کار و زندگی به حساب می آورند. در این مطلب به شرایط استخدام کارشناس رادیولوژی در نیوزلند اشاره می کنیم.

کشور نیوزلند شرایط بسیار مناسبی برای کار و درآمد متخصصان رشته هایی همچون رادیولوژی فراهم نموده است، اما تنها افرادی می ‌توانند از مزایای کار در این کشور بهره‌ مند شوند که بتوانند صلاحیت علمی خود را برای کار در نظام سلامت، به سیستم بهداشت و درمان نیوزلند اثبات کنند. افرادی که در دانشگاه‌ های خود کشور نیوزلند و کشور نیوزلند به تحصیل رشته ای همچون رادیولوژی و سایر رشته های مرتبط با نظام سلامت می پردازند، فارغ از ملیتشان می ‌توانند پس از اتمام دوره تحصیل، ویزای کار نیوزلند و مجوز کار در نظام سلامت این کشور را دریافت کرده و در سیستم بهداشت و درمان کشور نیوزلند مشغول به کار شوند. نیوزلند از نظر آموزش پزشکی یکی از بهترین کشورهای دنیاست و چند دانشگاه این کشور سالهاست از بهترین دانشگاه های دنیا در زمینه آموزش پزشکی به حساب می آیند.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس رادیولوژی در کانادا

اما افرادی که در سایر کشورهای دنیا به تحصیل رشته های مرتبط با بخش سلامت از جمله رادیولوژی پرداخته و متقاضی کار در کشور نیوزلند هستند، با شرایط سختی مواجه خواهند بود. زیرا با توجه به آموزش های سطح بالا در دانشگاه های نیوزلند، فارغ التحصیلان دانشگاه های سایر نقاط دنیا باید اثبات کنند که سطح دانشی تقریبا برابر با فارغ التحصیلان دانشگاه های این کشور دارند تا بتوانند مجوز کار در نظام سلامت نیوزلند را کسب کنند. متقاضیان استفاده از فرصت استخدام کارشناس رادیولوژی در نیوزلند در صورتی که در سایر نقاط دنیا تحصیل کرده باشند، باید مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای نظام سلامت این کشور ارسال نمایند تا شرایط آن مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که تاییدیه اولیه را کسب کنند، می توانند سایر مراحل معادل سازی مدارک علوم پزشکی در نیوزلند را طی نمایند که اصلی ‌ترین آن ها آزمون تئوری و عملی جهت معادل سازی مدارک در این کشور است. از آنجا که زبان رسمی کشور نیوزلند انگلیسی است، به منظور اخذ مجوز کار در این کشور، ارائه مدرک زبان انگلیسی معتبر همچون آیلتس، تافل و پی تی ئی الزامی می باشد. همچنین آزمون معادل سازی مدارک تحصیلی علوم پزشکی در نیوزلند نیز به زبان انگلیسی برگزار می‌شود و افرادی که تسلط بالایی به زبان انگلیسی عمومی و زبان انگلیسی تخصصی رشته های علوم پزشکی نداشته باشند، شانسی برای استفاده از فرصت استخدام کارشناس رادیولوژی در نیوزلند را نخواهند داشت.

 

کاریابی کارشناسان رادیولوژی در نیوزلند

به منظور استفاده از فرصت کاریابی کارشناسان رادیولوژی در نیوزلند این افراد باید از کشور مبدا با کارفرمایان فعال در نظام سلامت این کشور مکاتبه کرده و مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای آنان ارسال نمایند. اگر شرایط آنان مناسب باشد، به طور معمول از آنان برای شرکت در یک مصاحبه شغلی که به صورت آنلاین برگزار می‌ شود، دعوت به عمل می آید. در این مصاحبه شغلی این افراد باید تسلط بالای خود به زبان انگلیسی و همچنین مهارت های رشته رادیولوژی را به خوبی به اثبات برسانند تا کارفرما را به استخدام خود مجاب نمایند و از این طریق یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری دریافت نموده و با استفاده از آن ویزای کار نیوزلند را نیز اخذ نمایند.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس رادیولوژی در قطر

درست همانند کشور استرالیا، ویزای کار کشور نیوزلند نیز یک ویزای امتیاز محور است و فاکتورهای متعددی در اخذ این ویزا موثر است. اصلی ترین فاکتورهای کسب امتیاز برای به دست آوردن ویزای کار نیوزلند عبارتند از: داشتن جاب آفر یا پیشنهاد کاری از یک کارفرما در این کشور، شرایط سنی فرد متقاضی، میزان سابقه کاری فرد متقاضی، میزان و سطح تحصیلات دانشگاهی فرد متقاضی و اثبات تسلط به زبان انگلیسی و از طریق ارائه مدرک زبان انگلیسی معتبر همچون آیلتس، تافل و پی تی ئی.

برای موفقیت در مصاحبه های شغلی متقاضیان استفاده از فرصت کاریابی کارشناسان رادیولوژی در نیوزلند باید به فنون و تکنیک های مذاکره و مصاحبه های شغلی و شرایط اکوسیستم کسب و کار نیوزلند آشنایی داشته باشند. در غیر این صورت شانس زیادی برای جلب نظر کارفرما نخواهند داشت و نمی توانند جاب آفر مورد نیاز را به دست آورند. به همین علت استفاده از خدمات و راهنمایی های یک کاریابی بین المللی که به شرایط اکوسیستم کسب و کار کشور نیوزلند و سایر کشورهای دنیا مسلط است می تواند راهگشا باشد. کاریابی بین المللی پرگاس پارس با سال ها تجربه و تعداد زیادی پرونده موفق در زمینه اعزام نیروی کار و استخدام کارشناس رادیولوژی در آلمان، اتریش، نیوزلند، کانادا، انگلیس، نیوزلند،  فرانسه، سوئد، نروژ، دانمارک و کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای عمان، آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان می باشد.

 

کاریابی بین المللی پرگاس پارس آماده ارایه مشاوره در خصوص انواع ویزای کار و اعزام نیروی کار به نیوزلند و سایر کشورها می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره کاریابی بین المللی پرگاس پارس تماس حاصل فرمایید:

021-88662247

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس رادیولوژی در سوئیس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *