استخدام کارشناس بیهوشی در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای منطقه اسکاندیناویست که همواره کیفیت زندگی در آن در میان کشورهای دنیا، مثال زدنی بوده است. سطح درآمد متخصصان مشاغل مختلف نیز در این کشور بسیار مناسب است و به این علت اشتیاق به مهاجرت کاری به این کشور بسیار بالاست. به طور ویژه شرایط کار و درآمد متخصصان رشته های بخش سلامت در کشور دانمارک بسیار مناسب است. از این رو در میان متخصصان رشته های مرتبط با سیستم بهداشت و درمان از جمله کارشناسان بیهوشی در سراسر دنیا، اشتیاق بالایی به ورود به بازار کار این کشور مرفه وجود دارد. در این مطلب به شرایط استخدام کارشناس بیهوشی در دانمارک اشاره می نماییم.

کارشناسان بیهوشی تنها در صورتی که مدارک تحصیلیشان در این کشور به تایید برسد، شانس استخدام کارشناس بیهوشی در دانمارک  و همچنین اخذ اقامت کاری در این کشور را بدست می آورند. طبیعتا افرادی که در دانشگاه های خود کشور دانمارک به تحصیل این رشته پرداخته باشند، مدارکشان بلافاصله پس از اتمام تحصیل مورد تایید بوده و مجوز کار را بدست می آورند. اما افرادی که در سایر کشورهای اروپایی عضو پیمان بولونیا این رشته را تحصیل کرده باشند نیز بدون معادل سازی، مدارکشان مورد تایید است. این افراد فارغ از ملیتشان، تنها با ارائه مدرک زبان دانمارکی می توانند مجوز کار در نظام سلامت دانمارک را اخذ کنند. اخذ مجوز کار دامپزشکی برای دامپزشکان تحصیل کرده در کشورهایی چون ایران، به فرآیند معادل سازی وابسته است که تقریبا مشابه پروسه معادل سازی که مشتاقان استخدام پزشکان در دانمارک است. در نهایت برای این افراد و خانواده هایشان پس از مدت زمان تعیین شده شانس اخذ اقامت دائم دانمارک  را نیز خواهند داشت.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس بیهوشی در سوئد

افرادی که در سایر کشورهای دنیا از جمله ایران به تحصیل رشته های مرتبط با بخش سلامت از جمله کارشناسی بیهوشی پرداخته و متقاضی کار در کشور دانمارک هستند، با شرایط سختی مواجه خواهند بود. این دسته از متقاضیان استفاده از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در دانمارک، باید مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای نظام سلامت این کشور ارسال نمایند تا شرایط آنان مورد بررسی قرار گیرد. در صورتی که تاییدیه اولیه را کسب کنند، می توانند سایر مراحل معادل سازی مدارک علوم پزشکی در دانمارک را طی نمایند که اصلی ‌ترین آن ها آزمون تئوری و عملی جهت معادل سازی مدارک در این کشور است. از آنجا که زبان رسمی کشور دانمارک است، به منظور اخذ مجوز کار در این کشور، ارائه مدرک زبان دانمارکی معتبر الزامی می باشد. همچنین آزمون معادل سازی مدارک تحصیلی علوم پزشکی در دانمارک نیز به زبان دانمارکی برگزار می ‌شود و افرادی که تسلط بالایی به زبان دانمارکی عمومی و زبان دانمارکی تخصصی رشته های علوم پزشکی نداشته باشند، شانسی برای استفاده از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در دانمارک را نخواهند داشت.

 

کاریابی کارشناسان بیهوشی در دانمارک

به منظور استفاده از فرصت کاریابی کارشناسان بیهوشی در دانمارک این افراد باید از کشور مبدا با کارفرمایان فعال در نظام سلامت این کشور مکاتبه کرده و مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای آنان ارسال نمایند. در صورتی که شرایط آنان مناسب باشد، به طور معمول از آن برای شرکت در یک مصاحبه شغلی که به صورت آنلاین برگزار می‌ شود، دعوت به عمل می آید. در این مصاحبه شغلی این افراد باید تسلط بالای خود به زبان دانمارکی و همچنین مهارت های رشته بیهوشی را به خوبی به اثبات برسانند تا کارفرما را به استخدام خود مجاب نمایند و از این طریق یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری دریافت نموده و با استفاده از آن ویزای کار دانمارک را نیز اخذ نمایند.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس بیهوشی در اتریش

به منظور دستیابی به موفقیت در مصاحبه های شغلی متقاضیان استفاده از فرصت کاریابی کارشناسان بیهوشی در دانمارک باید به فنون و تکنیک های مذاکره و مصاحبه های شغلی و شرایط اکوسیستم کسب و کار دانمارک آشنایی داشته باشند. در غیر این صورت شانس زیادی برای جلب نظر کارفرما نخواهند داشت و نمی توانند جاب آفر مورد نیاز را به دست آورند. به همین علت استفاده از خدمات و راهنمایی های یک کاریابی بین المللی که به شرایط اکوسیستم کسب و کار کشور دانمارک و سایر کشورهای دنیا مسلط است می تواند راهگشا باشد. کاریابی بین المللی پرگاس پارس با سال ها تجربه و تعداد زیادی پرونده موفق در زمینه اعزام نیروی کار به دانمارک، آلمان، کانادا، استرالیا، نیوزلند،  فرانسه، سوئد، نروژ، اتریش و کشورهای حوزه خلیج فارس و دریای عمان، آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان می باشد.

 

درآمد کارشناسان هوشبری در دانمارک

علل مختلفی برای استقبال از فرصت استخدام کارشناس هوشبری در دانمارک وجود دارد که اصلی ترین آنها شرایط مناسب بازار کار این کشور و وجود فرصت های شغلی فراوان برای متخصصان این رشته در این کشور مهاجر پذیر می‌ باشد. اما علاوه بر این، بالا بودن درآمد کارشناسان هوشبری در دانمارک را نیز می توان از دیگر علل استقبال بالا از فرصت استخدام متخصصان این رشته در این کشور دانست. به طور کلی سطح درآمدها در کشور دانمارک برای متخصصان رشته های مختلف به ویژه کادر درمان بسیار مناسب می باشد و این افراد از سطح بالایی از رفاه برخوردار می باشند. میانگین درآمد کارشناسان هوشبری در دانمارک نسبت به هزینه های زندگی در این کشور رقم قابل توجهی به حساب می آید. درآمد کارشناسان هوشبری در دانمارک بسته به میزان سابقه کاری آنان و همچنین شرایط کارفرما می ‌تواند بالاتر یا پایین ‌تر از رقم میانگین تعیین شود.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس بیهوشی در سوئیس

 

کاریابی بین المللی پرگاس پارس آماده ارایه مشاوره در خصوص انواع ویزای کار و اعزام نیروی کار به دانمارک و سایر کشورها می باشد. برای اطلاعات بیشتر با شماره کاریابی بین المللی پرگاس پارس تماس حاصل فرمایید:

021-88662247

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *