استخدام حسابدار در دانمارک

برخی رشته ها و مشاغل با توجه به ماهیتی که دارند، در اکثر کشورهای دنیا، به ویژه کشورهایی که اقتصاد پر رونقی دارند، از بازار کار بسیار مناسبی برخوردارند. حسابداری یکی از این رشته ها بوده و از پرکاربردترین رشته ها در سراسر دنیا به شمار می رود و به همین علت بسیاری از جوانان که دارای استعداد و علاقه در این زمینه هستند، همه ساله به تحصیل این رشته می ‌پردازند تا در نهایت بتوانند آینده شغلی خوبی برای خود رقم بزنند. در کشور ما نیز بسیاری از جوانان مستعد همه ساله به تحصیل این رشته پرداخته و وارد بازار کار می‌ شوند. اما در میان متخصصان رشته حسابداری نیز مانند متخصصان سایر مشاغل، افراد علاقه مند کار در خارج از کشور بسیار فراوانند. شرایط بازار کار این رشته در کشورهای مختلف به یک اندازه مناسب نیست و هر فردی باید سعی کند بهترین شرایط کاری و درآمدی را در اثر مهاجرت کاری برای خود رقم بزند . یکی از بهترین کشورها که بازار کار مناسبی برای رشته حسابداری دارد، کشور زیبا و آرام منطقه اسکاندیناوی، دانمارک می باشد. در این کشور که یکی از با ثبات ترین اقتصادهای قاره اروپا و از کشورهای صنعتی این قاره به شمار می رود، فرصت های شغلی متعددی در زمینه های مختلف برای حسابداران فراهم است و به همین جهت بسیاری از متخصصان این رشته از سراسر دنیا از جمله کشور عزیزمان ایران مشتاق استفاده از فرصت استخدام حسابدار در دانمارک می باشند.

هر سال لیست مشاغل مورد نیاز کشور دانمارک توسط دولت این کشور اعلام می شود و در سال های اخیر همواره رشته حسابداری در این لیست قرار گرفته است. قرار گرفتن در این لیست بدین معناست که متقاضیان می توانند از فرصت استخدام حسابدار در دانمارک بهره مند شده و وارد اکوسیستم کسب و کار این کشور پیشرفته و صنعتی اروپایی شوند و امکان زندگی در این کشور آرام را برای خود و خانواده شان فراهم نمایند.

همچنین بخوانید:  استخدام حسابدار در کانادا

دفترداران و حسابدارانی که مسئول نگهداری و تکمیل و ثبت دفاتر مالی هستند، حفظ کنندگان سوابق حساب، ممیزی معاملات مالی و ثبت گردش های تجاری نیز می توانند از فرصت استخدام حسابدار در دانمارک برخوردار شوند. با توجه به رونق روز اقزون اقتصاد کشور دانمارک و افزایش تاسیس شرکت های بین المللی و استارتاپ های بسیار متعدد در مناطق مختلف این کشور، و با توجه به این موضوع که اکثر کسب و کارها و شرکت ها به حسابدار متخصص و مجرب نیاز دارند، شرایط مهاجرت کاری برای حسابداران از وضعیت مناسبی برخوردار شده و سال به سال فرصت های شغلی بیشتری برای حسابداران در اکوسیستم کسب و کار کشور دانمارک مهیا می شود.

حسابداران برای اخذ ویزای کار کشور دانمارک می بایست مدرک زبان دانمارکی معتبر اخذ کرده و به اداره مهاجرت این کشور ارائه نمایند و بدون ارائه مدرک زبان دانمارکی، امکان اخذ ویزای کار کشور دانمارک و همچنین جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در این کشور ممکن نیست. البته امکان اخذ ویزا و اخذ پذیرش برای گذراندن دوره زبان دانمارکی در این کشور نیز فراهم است. دیگر مورد مهم در این زمینه، سن افراد می باشد.

 

کاریابی حسابداران در دانمارک

برای متقاضیان استفاده از فرصت کاریابی حسابداران در دانمارک، داشتن مدرک دیپلم دبیرستانی و گذراندن دوره تحصیلی در مراکز فنی حرفه ای در زمینه مرتبط با گذراندن دو سال دوره آموزشی در مراکز معتبر یا گذراندن دوره های تحصیلات دانشگاهی رشته حسابداری در دانشگاه های مورد تایید کشور دانمارک در نقاط مختلف دنیا، به همراه داشتن چند سال سابقه کاری به عنوان حسابدار امور مالی یا بانکی لازم است.

همچنین بخوانید:  استخدام حسابدار در استرالیا

متقاضیان استخدام حسابدار در دانمارک باید از کشور مبدا مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای کارفرمایان فعال در این کشور ارسال کنند و در صورتی که شرایط آنان برای فرد کارفرما جذاب باشد معمولا از آنها برای شرکت در یک مصاحبه شغلی آنلاین دعوت به عمل می آید. در طول مصاحبه این افراد باید تسلط خود به ریزه کاری های رشته حسابداری و همچنین نرم افزار های مرتبط را به خوبی اثبات کنند و همچنین نشان دهند که به زبان دانمارکی تسلط بالایی دارند. در این صورت می‌ توانند یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری را از کارفرمای موردنظر در کشور دانمارک دریافت نموده و از این طریق ویزای کار را به دست آورند و وارد این کشور شوند. اما بسیاری از هموطنانمان با تکنیک های مصاحبه های شغلی به ویژه مصاحبه های شغلی بین المللی آشنایی کافی ندارند و به همین جهت نمی ‌توانند کارفرمایان بین‌ المللی را به استخدام خود مجاب نمایند. از این رو برای مشتاقان استفاده از فرصت کاریابی حسابداران در دانمارک استفاده از خدمات یک کاریابی بین المللی که به شرایط اکوسیستم کسب و کار کشور دانمارک آشناست می تواند راه ‌گشا باشد. کاریابی بین المللی پرگاس پارس با سال ها تجربه در زمینه اعزام نیروی کار متخصص در رشته های مختلف از جمله حسابداران به کشورهای مختلف دنیا از جمله دانمارک، سوئد، استرالیا، کانادا، آمریکا، انگلیس، سوئیس،آلمان، اتریش و نیوزلند آماده ارائه خدمات به هموطنان عزیزمان این زمینه می باشد. لازم به ذکر است که مدیریت این کاریابی سال ها در اروپا به تحصیل، کار و زندگی پرداخته و به طور ویژه در زمینه کاریابی در این کشورها تسلط دارد.

همچنین بخوانید:  استخدام حسابدار در سوئیس

 

درآمد حسابداران در دانمارک

علل متنوعی برای استقبال از فرصت استخدام حسابدار در دانمارک در میان متخصصان این رشته وجود دارد که از مهم ترین موارد می توان به شرایط مناسب بازار کار این کشور و امنیت شغلی مناسب در اکوسیستم کسب و کار دانمارک اشاره نمود. اما شاید اصلی ‌ترین دلیل این موضوع، مناسب بودن درآمد حسابداران در دانمارک باشد. حقوق حسابداران در دانمارک به نسبت بسیاری از کشورها به ویژه در اتحادیه اروپا بالاتر است. بازار کار حسابداری در دانمارک انواع مشاغل و رتبه های مختلف شغلی را شامل می شود که فعالیت در هر کدام میزان درآمد متفاوتی را به همراه خواهد داشت. درآمد حسابداران در دانمارک بسته به سوابق کاری و تجربه شغلی آن ها می ‌تواند بسیار بالا رود. به طور کلی مدیران حسابداری در دانمارک نیز درآمد بسیار بالایی دارند و از پردرآمد ترین افراد در میان کلیه مشاغل در کشور دانمارک، محسوب می شوند. حداقل درآمد حسابداران در دانمارک 171 هزار کرون و حداکثر آن 531 هزار کرون در سال است. بر این اساس میانگین درآمد حسابداران در این کشور 342 هزار کرون دانمارک در سال است.

 

کاریابی بین المللی پرگاس پارس آماده ارایه خدمات در خصوص انواع ویزای کار و اعزام نیروی کار به دانمارک و سایر کشورها می باشد. در ذیل، شماره تماس این کاریابی بین المللی ذکر شده است:

021-88662247

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *