استخدام کارشناس بیهوشی در نیوزلند

کشور زیبا و کوچک نیوزلند با داشتن یکی از بهترین سیستم های بهداشت و درمان در دنیا در سال های اخیر همواره به عنوان یکی از بهترین مقاصد مهاجرت برای متخصصان رشته های مرتبط با بخش سلامت و سیستم بهداشت و درمان به شمار آمده و بسیاری از متخصصان این رشته ها از جمله کارشناسان بیهوشی ها همه ساله از سراسر دنیا برای ورود به بازار کار این کشور اپلای می کنند. عده زیادی از متخصصان این رشته از کشور عزیزمان ایران نیز اشتیاق فراوانی برای استفاده از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در نیوزلند نشان می دهند. این عزیزان در صورتی که شرایط لازم برای کاریابی را داشته و امتیازات لازم جهت اخذ ویزای کار نیوزلند را کسب نمایند، می توانند از فرصت کاریابی کارشناسان بیهوشی در نیوزلند بهره مند شوند. در این مطلب به شرایط کار متخصصان این رشته در کشور مهاجر پذیر نیوزلند اشاره می نماییم.

مشتاقان استفاده از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در نیوزلند نیز همانند مشتاقان استخدام پرستار در نیوزلند در صورتی که در دانشگاه های خود این کشور و همچنین کشور استرالیا تحصیل نکرده باشند، برای ورود به بازار کار این کشور باید مدارک تحصیلی خود را معادل سازی نمایند. زیرا نظام سلامت نیوزلند نمی تواند ریسک کرده و به هر فردی که در هر جای دنیا تحصیل کرده باشد، مجوز کار اعطا نماید. دلیل این موضوع این است که تحصیلات و سطح اطلاعات و دانش این افراد تحت نظر نظام سلامت نیوزلند نبوده و نمی توان در رشته هایی که مستقیما با جان و سلامت انسان ها در ارتباط است، به چنین افرادی مجوز کار داد. البته دانش آموختگان دانشگاه های کشور استرالیا استثنا هستند و چون مدارک تحصیلی اخذ شده در دانشگاه های این کشور در نیوزلند مورد تایید است، این افراد می توانند بدون هیچ فرآیند خاصی وارد بازار کار نیوزلند در بخش سلامت شوند. این افراد تنها می بایست مدرک زبان انگلیسی معتبر ارائه نموده و بدون شرکت در آزمون های معادل سازی مدارک تحصیلی، به کار در سیستم بهداشت و درمان نیوزلند مشغول شوند. البته افرادی که این رشته را در کشورهایی چون انگلیس، آمریکا و کانادا نیز تحصیل کرده باشند، فرآیند چندان پیچیده ای برای معادل سازی مدارک تحصیلی خود در کشور نیوزلند و اخذ مجوز کار در نظام سلامت این کشور انگلیسی زبان نخواهند داشت.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس بیهوشی در استرالیا

اما شرایط برای فارغ التحصیلان دانشگاه های سایر کشورهای دنیا از جمله ایران کاملا متفاوت است و این افراد در صورتی که قصد داشته باشند از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در نیوزلند بهره ببرند، باید مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای نظام سلامت این کشور ارسال نموده و در صورت تایید اولیه، در آزمون معادل سازی مدارک علوم پزشکی در این کشور شرکت نمایند. در صورت اخذ نمره قبولی و گذراندن دوره کارورزی در این کشور، این افراد مجوز کار در نظام سلامت نیوزلند را دریافت می کنند. در بسیاری موارد، داوطلبان موظف به گذراندن دوره هایی در دانشگاه های علوم پزشکی این کشور نیز خواهند شد. آزمون معادل سازی مدارک علوم پزشکی در نیوزلند به زبان انگلیسی، زبان رسمی مردم این کشور برگزار می شود و برای موفقیت در آن نیاز به تسلط بالا به این زبان وجود دارد. در واقع علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی عمومی، مشتاقان استفاده از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در نیوزلند باید به زبان تخصصی رشته خود هم تسلط بالایی داشته باشند تا بتوانند با موفقیت از عهده این آزمون برآیند.

داشتن تسلط به زبان انگلیسی به علل دیگری نیز برای این عزیزان مورد نیاز است. اولاً برای اخذ ویزای کار نیوزلند یکی از فاکتورهای اصلی اخذ امتیازات لازم، تسلط بالا به زبان انگلیسی و ارائه یک مدرک زبان انگلیسی معتبر است که مشتاقان کاریابی کارشناسان هوشبری در نیوزلند باید آن را در نظر داشته باشند. دوما برای اخذ جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در اکوسیستم کسب و کار نیوزلند نیز حتماً به تسلط بالا به زبان انگلیسی نیاز است. در عین حال خود متقاضیان استفاده از فرصت استخدام کارشناس بیهوشی در نیوزلند نیز در صورت ورود به بازار کار این کشور باید بتوانند با همکاران خود در کادر درمان، بیماران، و همراهان آنان به خوبی ارتباط موثر برقرار کنند و به علت اینکه زبان عموم مردمان نیوزلند، انگلیسی است، بدون تسلط به این زبان، برقراری چنین ارتباطی قابل تصور نمی باشد.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس بیهوشی در نروژ

 

کاریابی کارشناسان هوشبری در نیوزلند

پیش تر ذکر کردیم که متقاضیان استفاده از فرصت کاریابی کارشناسان هوشبری در نیوزلند باید حتماً یک جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در بخش سلامت این کشور دریافت نمایند تا از این طریق به آنان ویزای کار نیوزلند اعطا شود. ویزای کار نیوزلند نیز مانند استرالیا، ویزایی امتیاز محور بوده و حتماً برای اخذ آن به جاب آفر یا پیشنهاد کاری نیاز است.

از مهم ترین بخش های پروسه کاریابی کارشناسان هوشبری در نیوزلند، مرحله اخذ جاب آفر یا پیشنهاد کاری از کارفرمایان فعال در این کشور است. به این منظور، این افراد باید مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود را برای کارفرمایان فعال در این کشور ارسال نمایند. در صورتی که شرایط آنان مناسب باشد، پس از بررسی مدارک از آن برای شرکت در یک مصاحبه شغلی آنلاین دعوت به عمل می آید که در این مصاحبه این افراد باید سعی کنند کارفرما را به استخدام خود مجاب نمایند. برای این منظور داشتن تسلط به دانش رشته تخصصی خود، زبان انگلیسی، و همچنین فنون ارتباطی و ریزه کاری های مصاحبه های شغلی می تواند برای آنان کاربردی باشد. متاسفانه بسیاری از هموطنانمان به علت عدم تسلط کافی به موارد ذکر شده نمی ‌توانند کارفرمایان را به استخدام خود مجاب نموده و جاب آفر از آنان دریافت نمایند. بدین جهت بهتر است برای پایین آوردن ریسک کار، این عزیزان از خدمات کاریابی ‌های بین‌ المللی استفاده نمایند. کاریابی بین المللی پرگاس پارس با سال ها تجربه در زمینه اعزام نیروی کار به ویژه متخصصان بخش سلامت به کشورهای مختلف دنیا از جمله نیوزلند آماده ارائه خدمات در زمینه اخذ جاب آفر به هموطنان عزیزمان می باشد.

همچنین بخوانید:  استخدام کارشناس بیهوشی در اتریش

 

درآمد کارشناسان بیهوشی در نیوزلند

بسیاری نیوزلند را از بهترین گزینه ها برای مهاجرت کاری اعضای کادر درمان به حساب می آورند و طبیعتا برای متخصصان رشته کارشناسی بیهوشی نیز شرایط را به همین صورت می پندارند. شرایط بازار کار این رشته در کشور نیوزلند بسیار مناسب است و این رشته در تمامی سال های اخیر جزو رشته های مورد نیاز کشور نیوزلند بوده است. اما اصلی ترین دلایل اقبال متخصصان این رشته به ورود به بازار کار نیوزلند مناسب بودن درآمد کارشناسان بیهوشی در نیوزلند می باشد که به طور میانگین معادل 60 هزار دلار در سال است. طبیعتاً عوامل مختلفی در تعیین درآمد کارشناسان بیهوشی در نیوزلند موثر است که اصلی ترین آن میزان تجربه و سابقه کاری افراد و همچنین شرایط کارفرما می باشد.

 

کاریابی بین المللی پرگاس پارس آماده ارایه خدمات در خصوص انواع ویزای کار و اعزام نیروی کار به نیوزلند و سایر کشورها می باشد. در ذیل، شماره تماس این کاریابی بین المللی ذکر شده است:

021-88662247

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *